KVARTALAS SVENCELĖJE "MARIŲ PANORAMOS"

  • APRAŠYMAS
  • PARDUODAMA
  • ŽEMĖLAPIS
  • SUSISIEKITE

„Marių panoramos“ – tai ne dar vienas madingas kurortas. Tai jaukus, tuo pačiu išskirtinis savo privatumu, kanalų sistema ir architektūrine raiška, vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų namų     kompleksas ant Kuršių marių kranto. Į paprastus namus grįžtame automobiliu. Į šiuos irgi galite, bet… galite ir parplaukti jachta. Pakeliui mojuodami laukinei Mažosios Lietuvos gamtai ir dėkodami protėviams už su niekuo nesupainiojamą Kuršių marių dvasią. Ir tai vos 34 kilometrai nuo Klaipėdos, kur yra viskas, ko jums galbūt prireiks. Bet ar tikrai?

 http://www.mariupanoramos.lt/

Projekto rūšis Nauji projektai
Objekto tipas Individualių gyvenamųjų namų kvartalas
Gyvenvientė Svencelė
Plotas m2 62 - 160
Sklypo plotas a 3 - 7
Aukštų sk. 2
Metai 2020
Projekto ID 68
Kaina: 120000 - 400000

Gyvenamasisi namas KAPITONO VILA – tai 2 aukštų, 159 kv. m. vila, esanti arčiausiai marių. Grįžtate namo, prišvartuojate jachtą, na, arba automobilį , nusispiriate batus ir, per panoraminius langus žvelgdami į Mirusias kopas, suprantate, kad viskas, ką iki šiol darėte, buvo to verta. Galbūt ir šeima jau čia? Juk miegamųjų net trys. Metas į SPA zoną, kad tie kilometrai iki civilizacijos dar labiau ištįstų. Apskritai, kam grįžti ten, ant asfalto, jei čia turite viską, apie ką visada tyliai svajojote? Ir… jokių trikdžių. Jokių smalsuolių. Nebent kokia stirna užsuks pasisveikinti rytais.

http://mariupanoramos.lt/api/storage/app/media/planai/01_kapitono_vila.pdf

Butas pirmame aukšte BOCMANO APARATMENTAI - patogiai suplanuoti 97 kv. m. su terasa ir pripelauka.  Bocmano apartamentai užima visą pirmąjį pastato aukštą. Jų akcentas – panoraminiai langai, 365 dienas per metus garantuojantys atviruko vertą vaizdą į Neringos kopas. Ar tiek ilgai, kiek truks jūsų atostogos. 

http://mariupanoramos.lt/api/storage/app/media/planai/01_bocmano_apartamentai.pdf

Butas antrame aukšte JUNGOS LIZDAS - nutas prie marių – gerai. Terasa su prieplauka prie marių – dar geriau. Atsibundi ryte, patikrini vėją, pripūti jėgos aitvarą ir išleki į marias! Šiame 66,4 kv. m. butepatogiai išsiteks dvi vėjo suviliotos poros ar šeima. O šalia – nuosava vieta laivui ar jachtai.

http://mariupanoramos.lt/api/storage/app/media/planai/01_jungos_lizdas.pdf

Ilona Daukšienė

Mob. tel. +370 650 71463

Klauskite